Новини, статті та огляди Всі новини
 • Частотне регулювання в деталях
  Частотне регулювання в деталях

  У цьому огляді піде мова про частотне регулювання, походження цього явища і його призначення.

  22.04.24
 • Гідроакумулятор: функції та використання
  Гідроакумулятор: функції та використання

  Гідроакумулятор відіграє важливу роль у системах, що забезпечують постачання та регулювання тиску води, забезпечуючи їхню стійкість і оптимальну продуктивність. Цей пристрій має важливе значення в забезпеченні стійкого водопостачання для різних будівель і об'єктів, забезпечуючи комфорт і зручність для користувачів. Давайте розглянемо, що саме являє собою гідроакумулятор, як він функціонує і чому його важливість неможливо недооцінити.

  19.04.24
 • Новорічний графік роботи та привітання від колективу VOLTAR
  Новорічний графік роботи та привітання від колективу VOLTAR

  Новорічний графік роботи та привітання від колективу VOLTAR

  30.12.23
 • Надсилання в кредит від Нової Пошти
  Надсилання в кредит від Нової Пошти

  Забирай свою посилку вже сьогодні, а плати пізніше завдяки новій послузі від «Нової Пошти» - «Посилка в кредит» Вибирай будь-який товар на суму від 1000 до 50000 грн. Дізнайся доступний персональний ліміт у своєму додатку «Нова Пошта»

  04.05.23
 • Відвідини заводу Pedrollo
  Відвідини заводу Pedrollo

  20 березня 2023 року наші співробітники відвідали завод Pedrollo в містечку San Bonifacio в Італії.

  22.03.23
 • Оплата частинами від Monobank
  Оплата частинами від Monobank

  Як це працює? 1.Виберіть товар у магазині-партнері 2. Виберіть спосіб оплати «Покупка частинами від monobank» 3. Підтвердіть покупку в додатку 4. Збільшуйте строк покупки частинами до 24 місяців

  29.08.22
Що говорять клієнти Усі відгуки
 • Дуже вдячні за допомогу у підборі глибинного насосу Педролло, який відпрацював упродовж всього будівництва і продовжує постачати воду для нашого будинку вже після заселення ! Так само вдячні за допомогу у виправленні помилки електрика з підключенням насосу. Далеко не у всіх магазинах є не просто продажа, але й можливість забезпечити підтримку! Порадили вас сусідам !)
  taras
 • Замовляв стабілізатор напруги LVT АСН-250 для котла. Мені було надано всю інформацію по товару чітко, швидко та ввічливо. Моє замовлення прийшло в зазначений термін і в цілісності.
  Рекомендую магазин! Процвітання вам та хороших клієнтів!
  Сергій
 • Замовляли насос через цей сайт. Віреагували оперативно, косультація чудова. Товар оригінальний за доступною ціною. З відправкою теж без проблем, отримали на наступний день. Дякуємо за чудовий сервіс.
  Лариса