(044) 394 90 01 (050) 394 90 01
voltar telegram account380986700002 voltar viber account380986700002

Газові конвектори - принцип роботи, переваги і недоліки

У багатьох країнах Європи наявність в будинку газового конвектора - буденна справа. У нас застосування цих приладів стримується, не в останню чергу - через нестачу інформації. Отже, газовий конвектор - що ж це таке?

Принцип роботи

принцип роботи газового конвектора Багато хто припускає, що газовий конвектор практично те ж саме, що і газовий котел - насправді, це не так. Газовий котел - стаціонарне спорудження, від якого по кімнатах розлучається система трубопроводів для подачі нагрітої газом води в опалювальну систему квартири або будинку. Газових конвекторів при використанні їх в якості джерела тепла має бути стільки, скільки обігріваються. Трубопроводів, природно, ніяких немає, а підвищення температури повітря забезпечується за рахунок конвекції гарячого повітря, яке нагрівається газом.

Пристрій газового конвектора досить просте - під знімним декоративним кожухом знаходиться пальник з повністю закриває камеру згоряння теплообмінником. При спалюванні газу нагріте повітря поширюється по кімнаті, забезпечуючи підвищення температури в ній.

Безпека роботи газового конвектора забезпечується надійною ізоляцією камери згоряння від зовнішньої поверхні теплообмінника. Важливою особливістю газового конвектора є наявність коаксіального газо / димоходу, через який здійснюється як паркан свіжого повітря, необхідного для підтримки процесу горіння, так і видалення газів, що утворюються при горінні. Труба цього пристрою через задню панель конвектора виводиться назовні будинку. Необхідна для роботи газоходу тяга утворюється за рахунок різниці в температурах і щільності нагрітих продуктів згорання і холодного зовнішнього повітря.

переваги

конвектор газовий 1. Відсутність необхідності в воді, як теплоносії - що може бути дуже вигідним при обігріві заміського будинку, дачі та інших приміщень, перебування людей в яких носить періодичний характер. В цьому випадку не потрібно зливати воду із системи, знову запускати її, прогрівати і т.п.

2. Надійність і простота регулювання температури, яка може бути встановлена і підтримуватися завдяки вбудованим в конвектор приладів автоматики.

недоліки

1. Як і на будь-який газовий прилад, на установку такого конвектора слід отримати дозвіл місцевої газової інспекції. Іноді це буде зробити досить складно - через особливості конструкції будинку і неможливості виведення газоходу на зовнішню стіну будівлі.

2. При нагріванні зовнішньої поверхні теплообмінника до температури, що перевищує +60 градусів, активізуються процеси термічного розкладання пилу з осіданням її на предмети інтер'єру приміщення. Тому газові конвектори не варто застосовувати для обігріву житлових приміщень з великою площею.

Таким чином, область раціонального використання таких нагрівальних приладів - це обігрів приміщень з непостійним перебуванням в них людей.

Новини, статті та огляди Всі новини