(044) 394 90 01 (050) 394 90 01
voltar telegram account380986700002 voltar viber account380986700002

Обв'язка опалювальної системи з примусовою циркуляцією.

Теплоносій до опалювальних приладів (маються на увазі радіатори) передається по трубах, які з'єднують котел і батареї в замкнуту мережу, по такій мережі і рухається теплоносій, попутно віддаючи тепло. Така мережа - і є система опалення. На сьогоднішній день розрізняють дві системи опалення - з природною циркуляцією і примусовою.

Система з примусовою циркуляцією.

Із самої назви, стає зрозуміло, що теплоносій приводиться в рух за системою примусово, тобто за допомогою насоса, або навіть декількох насосів. Такі насоси так і називаються - циркуляційні. Застосування такого насоса дозволяє більш раціонально використовувати теплову енергію, вироблену для опалення будівлі. Потреба в сильному нагріванні теплоносія відпадає, як в системах з природною циркуляцією. У системах з примусовою циркуляцією температуру теплоносія на трубопроводі, що подає досить підтримувати на рівні 55 градусів. При монтажі системи опалення з примусовою циркуляцією варто приділити належну увагу потужності циркуляційного насоса і товщині труб. Потужність насоса підбирається щодо опору теплоносія в трубі. Чим товщі труба, тим менше опір, але товста труба - досить громіздка і на открітих ділянках вигляд має неестетичний та й ціною відрізняється не в кращу сторону. Проектувальники систем опалення виробляють точні розрахунки співвідношення потужності циркуляційного насоса до діаметру труб. Як правило, дотримуючись розумний баланс між продуктивністю і естетичним виглядом.

Системи опалення, які використовують примусову циркуляцію теплоносія є найбільш універсальними і використовуються на сьогоднішній день. Адже така система дозволяє використовувати практично будь-яку тіпосхему, і навіть комбінації декількох варіантів.

Новини, статті та огляди Всі новини