0 800 303 001
(098) 670 00 01 (044) 39 49 001
voltar skype accountvoltar.ua voltar viber account380986700001

Мембранні баки для водопостачання

Основне призначення баків з вбудованою мембраною - це уникнення аварійних ситуацій в ситеме постачання водою або опалювальної сітіеме. Мембранний бак, задіяний в такій системі виконує роль буфера. За своєю конструкцією такі баки являють собою розширювальну ємність, з вбудованою всередині гумовою мембраною , яка устанвливается в систему водопостачання.

Мембранні баки досить місткі. Коли подає насос запускається, тиск в системі в короткі терміни значно збільшується, в такий момент мембрана, вбудована всередині бака, розширюється, приймаючи на себе так звані гідроудар. Після стабілізації тиску, мембрана сжимается, оскільки на її зовнішні стінки діє тиск повітря, що знаходиться між внутрішніми стінками бака і зовнішніми стінками мембрани.

мембранні баки аквасистем фото В опалювальних системах баки з вбудованою мембраною не менше затребувані, ніж в системах водопостачання. Адже всім відомо, що нагріваючись, рідкий теплоносій збільшується в об'ємі, тим самим тиск підвищується. В опалювальних системах функція мембранного бака грає досить важливу роль, оскільки котельне заводське обладнання має чітко позначені межі тиску, нехтуючи якими, легко подвергті дороге устаткування пошкоджень.

Мембранні баки больших об'ємів використовуються для накопичення запасу води, для постійного її наявності, в разі, якщо централізована подача здійснюється з перебоями.

Виробники мембранних баків приділяють велику увагу якості продукту, як правило такі баки дуже міцні, а вбудовані мембрани відрізняються високою зносостійкістю. Поверхні, які безпосередньо контактують з водою, мають полімерне покриттям, яке виключає процес іржавіння. Після тривалого користування, і виходу з ладу гумової мембрани, передбачена можливість легкої її заміни. Ціни на мембрани досить демократичні.

В основному мембранні баки для водопостачання відрізняються від баків для систем опалення кольором: синім і червоним відповідно.

Інтернет-магазин "Волтар"

Новини, статті та огляди Всі новини
 • Карантин продовжено!
  Карантин продовжено!

   Карантин в Україні продовжно до 24 квітня! Робота нашої компанії теж зазнала деяких змін але ми зробили все щоб наші клієнти не відчули незручностей, пов’язаних з ситуацією в країні. Форма онлайн замовлення працює для вас цілодобово. Кол-центр та онлайн помічник працюють за звичним графіком. Всі відправлення здійснюються в узгоджені з клієнтами терміни та відповідно до графіку роботи перевізників. Ми відповідально дотримуємось всіх умов карантину та перевели більшість працівників на віддалений режим роботи.  Бажаємо всім міцного здоров’я та якнайшвидшого повернення до нормального ритму життя!!! Бережіть себе! Замовляйте товари онлайн або за телефоном. Про все решта подбаємо ми.  Команда VOLTAR

  01.04.20
 • Графік роботи компанії
  Графік роботи компанії "Voltar" на новорічні та різдвяні свята

  Графік роботи компанії "Voltar" на новорічні та різдвяні свята

  06.01.20
 • Графік роботи на День захисника України
  Графік роботи на День захисника України

  Графік роботи на День захисника України

  11.10.19
 • Вибираємо кращі системи інсталяцій для унітаза
  Вибираємо кращі системи інсталяцій для унітаза

  Сучасна сантехніка має величезний функціональний потенціал. Це стосується як технічної сторони питання, так і візуальної. Одним з таких зразків є інсталяція для унітаза, яка дозволяє значно поліпшити інтер'єр вбиральні.

  23.07.19
 • Графік роботи на День конституції України
  Графік роботи на День конституції України

  Графік роботи на День конституції України 28 червня 2019 р

  27.06.19
 • Графік роботи компанії в період Пасхи і дня Праці
  Графік роботи компанії в період Пасхи і дня Праці

  Графік роботи компанії в період Пасхи і дня Праці

  15.04.19
 • Polimarky
  Polimarky

  Polimarky & Voltar - початок співпраці

  21.02.19
 • Наш графік роботи в праздничние дні.
  Наш графік роботи в праздничние дні.

  Шановні клієнти, до Вашої уваги графік роботи Call-центру команії "VOLTAR" в святкові дні:

  29.12.18