У предидущей статті ми ближче знайомилися з тепловими насосами . А сьогодні наведемо вам кілька порад щодо їх використання. В першу чергу, отримувати тепло за допомогою теплового насоса, економічно вигідно і екологічно, тільки, якщо в будинку де він використовується зроблена хороша теплоізоляція. В першу чергу дана технологія може правильно застосуються де грунт, а ще краще грунтові води можна використовувати як досить теплі джерела тепла. А в самому приміщенні є система панельного опалення. Причому вона на низькому рівні температури.
Теплові насоси - оптимальна система опалення для новобудов. Правильне планування будівлі, а точніше: термоізоляція зовні і панельне опалення в підлозі або в стінах. Все це забезпечить правильну роботу системи з високим коефіцієнтом корисної дії. Також ви зможете заощадити на димоході, різного роду дорогих баках або просто на підключенні до газової системи. У кого є можливість отримувати тепло з грунтових вод, той ймовірно досягне найкращих результатів при мінімальних витратах. Хоча грунтові зонди і колектори і без контакту з водою дуже ефективні. Чим більше вологість грунту тим краще теплопровідність. Також більшої ефективності можна добитися при просочуванні в грунт дощової води .
При установці грунтових зондів і колекторів слід враховувати можливу шкоду для рослин і правильно вибирати місце. Через відбору тепла з грунту можуть промерзати коріння. Тому труби краще укладати на півтораметрової глибині в спеціальні котловани. Що стосується вибору місця для установки, то це не обов'язково повинен бути підвал. Тепловий насос можна встановлювати і в ванній і на кухні. Тільки треба враховувати рівень шуму від роботи приладу при виборі місця установки. Щоб в гарячій воді не розмножувалися бактерії, резервуар нагрівається раз в тиждень до шістдесяти градусів. Нагрівати більше шістдесяти немає сенсу, це тільки призведе до зайвих витрат енергії.