(044) 394 90 01 (050) 394 90 01
voltar telegram account380986700002 voltar viber account380986700002

Переваги організації напірної каналізації для дачного будинку

Ключові елементи напірної каналізації

каналізація на дачній ділянці Головним пристроєм в напірної каналізації безсумнівно є насосна станція . Сама насосна станція в своєму складі містить подрібнювач - судячи з назви не складно здогадатися що його прямим призначенням є - подрібнення, в даному випадку твердих відходів. Конструкцію подрібнювача характеризує ротор, виконаний в складній формі, застосовується він в трубах з діаметром від DN32 до DN100. Завдяки застосуванню для напірної каналізації саме такої конструкції - вона стає найбільш вигідною і безвідмовної. Довговічність самої насосної станції забезпечують високоякісні матеріали, що не піддаються корозії, з яких виконані всі рухомі її частини і механізми, які безпосередньо контактують з переробляється середовищем, в більшості випадків, це - нержавіюча сталь.

Які труби оптимально застосовувати для напірної каналізації.

каналізаційні труби Безперечним і перевіреним фаворитом серед великої кількості пропозицій, є саме пластикові труби . Найкращим чином зарекомендували себе матеріали - поліхлорвініл і поліетилен. Щодо діаметра використовуваних труб - не помилитеся якщо він буде рівним 80-90 мм - у перших монтаж їх досить зручний і не становить особливих труднощів або ускладнень, навіть на досить великих ділянках, а по-друге - труби такого діаметру здатні з надлишком задовольнити потреби проекту, завдяки високій продуктивності.

Внутрішня або зовнішня станція?

Насосні каналізаційні станції можуть встановлюватися всередині приміщення - для відведення забруднених стічних вод від житлового приміщення. Такі станції в своєму складі мають насос, подрібнювач і пластикову ємність. Встановлюються в найбільш низькій точці системи - зазвичай це підвал. Зовнішня каналізаційна станція зазвичай більш потужна і може обслуговувати відразу декілька дачних будинків або котеджів. Організація каналізаційної системи з зовнішньої насосною станцією на увазі ємність - в яку стічні води надходять по безнапірним трубах, а з самої ємності забруднені води відкачуються вже за допомогою зовнішньої каналізаційної насосної станції в мережу міської каналізації або систему очисних споруд.

Незаперечні переваги застосування напірної каналізаційної системи на дачній ділянці

каналізаційна насосна станція

  • Істотне зниження трудових ресурсів, відповідно і грошових витрат, - адже немає необхідності заглиблюватися для прокладки похилих трубопроводів, особливо якщо відстань велике. Система трубопроводу напірної каналізації прокладається на глибині, яка нижче за рівень промерзання грунту, без дотримання суворого кута нахилу.
  • Застосування трубопроводів малого діаметра без втрати продуктивності. Так, труба діаметром 80 мм в напірної каналізації по продуктивності дорівнює трубі 200 мм в безнапірної каналізації.
  • Час на організацію напірної каналізаційної системи скорочено приблизно на 70 відсотків, порівняно з монтажем безнапірної каналізації.
  • Тривалий термін служби. Нормативний термін служби напірної каналізації становить 50 років, а самій насосної станції - приблизно 30 років, в залежності від якості вибраного обладнання.

Умови які примушують до організації саме напірної каналізації.

  • Якщо центральна каналізаційна система розташована на рівні, вищому ніж Ваш ділянку.
  • У разі, якщо Ваш ділянку характеризується складним рельєфом з великими перепадами.
  • Якщо на шляху каналізаційного трубопроводу лежить дорога.
  • Якщо немає можливості поглибиться до необхідного рівня для прокладки трубопроводу - на увазі щільної житлової забудови або сипучих ґрунтів.
  • Якщо проект не допускає використання труб великого діаметру.

Деякі нюанси, які варто знати, для бездоганної роботи напірної каналізації.

жироуловитель Для того щоб напірна каналізація працювала довго і без збоїв, варто встановити спеціальний пристрій - жироуловитель. Справа в тому що забруднені стічні води містять в собі жирові відкладення і тверді частинки, які сукупно можуть накопичуватися і засмічувати систему каналізаційного трубопроводу або ускладнювати роботу механізмів насосної станції. Конструкція такого пристрою досить проста і працює за принципом сепаратора, відокремлюючи суміш жирів і масел від води. Обслуговування самого жировловлювача - досить простий процес - накопичені забруднення просто періодично необхідно зливати.

Новини, статті та огляди Всі новини