(044) 394 90 01 (050) 394 90 01
voltar telegram account380986700002 voltar viber account380986700002

Вибираємо надійний змішувач для ванної

Змішувач не відразу впадає в очі, але є важливою складовою частиною ванної кімнати. Ванна може обійтися без багатьох речей, але без змішувача навряд чи. За умови правильної і якісної установки він може служити прикрасою ванної кімнати.

Важливі характеристики змішувача для ванною

змішувач для ванни на 5 отворів Сьогодні в спеціалізованих відділах магазинів з продажу сантехнічного обладнання можна вибрати і придбати один з безлічі видів змішувачів, що відповідає потребам практично всіх членів сім'ї. Фірми, що виробляють сантехніку, пропонують найширший вибір моделей - від бюджетних і відносно дешевих варіантів до дорогих і розкішних змішувачів. Незалежно від суми, яку ви маєте в своєму розпорядженні, перед тим як зробити вибір змішувача для ванної необхідно звернути увагу на його основні характеристики.

Змішувач повинен бути простий в експлуатації: навіть маленька дитина повинен без проблем самостійно закривати і відкривати кран. Змішувач повинен добре регулювати напір і забезпечувати плавне регулювання температури води без різких перепадів. Крім цього, змішувач повинен бути оснащений простим і зручним перемикачем з раковини на душ і назад. Важливо, щоб цей перемикач не спрацьовував самостійно і не міняв режим, коли йому заманеться.

Типи змішувачів і як їх вибрати

Розрізняють такі типи змішувачів для ванної:

  • вентильні змішувачі з гумовими або з керамічними прокладками;
  • важільні змішувачі з кульовим картриджем або з пластинчастим;

типи змішувачів для ванної Змішувачі вентильні з гумовими прокладками давно вже не встановлюються. Сьогодні вони іноді застосовуються, але замість гумової прокладки в них встановлюється керамічний клапан, що володіє більш високим рівнем надійності і зручністю в експлуатації.

Також виготовляються моделі змішувачів з вентилями оснащеними прокладками з кераміки, які містять спеціальне графітове покриття, позитивно впливає на термін експлуатації конструкції.

Сьогодні великою популярністю користуються змішувачі, оснащені одним важелем. Безперечно, такі змішувачі більш зручні, тому що всього одним рухом можна пустити воду потрібної температури. Вибираючи змішувач, зверніть увагу не тільки на його привабливість, але і на зручність експлуатації, а також на внутрішній устрій системи, одним з найважливіших елементів якої є картридж, так званий запірно-регулюючий клапан.

Для змішувачів з управлінням важеля виготовляють картриджі двох типів. У кульовому картриджі використовується сфера, всередині якої змішується гаряча і холодна вода. Кульовий картридж є зручною і надійною конструкцією, але у цієї системи є свої недоліки. Змішувачі з цим типом картриджів повинні постійно працювати. При довгій відсутності господарів, змішувач буде простоювати і це надасть шкідливий вплив на його механізм, оскільки тривала перерва в експлуатації призведе до заїдання важеля. Можуть виникнути складнощі при відкриванні крана, і змішувач перестане працювати.

змішувач в розрізі У змішувачі, оснащеному пластинчастим картриджем, в запірному клапані містяться диски, виготовлені з нержавіючої сталі або металокераміки. Ці деталі дуже стійкі до стирання. Доброю особливістю змішувача цього виду є тривалий термін експлуатації. Але для змішувача, оснащеного керамічним картриджем, необхідно додатково очищати воду. Це забезпечується обов'язковим встановленням фільтрів (для тонкої і грубої очистки). Слід також врахувати, що якщо в механізм такого картриджа потрапить пісок або інші тверді частинки, це призведе до утворення подряпин і спричинить за собою поломку змішувача. Вода з зламаного картриджа буде постійно підтікати.

Якісний змішувач розрахований на 500 тисяч рухів, а це дорівнює приблизно 20-ти років роботи. Вражаючі цифри. Вартість таких змішувачів іноді перевищує 5 000 гривень, але вони того варті. Ціновий діапазон залежить від матеріалу і дизайну. Змішувачі низької якості зазвичай продаються за відповідною ціною. Змішувачі хорошої якості для раковин в даний час стоять не менше 400 гривень, а для ванн - 800 рублів.

ремонт змішувачів

Фірми, що виготовляють сучасні змішувачі, надають на них гарантію. І якщо є недоліки в роботі, які були упущені при виробництві, вам замінять змішувач. Але, як і будь-який вид сантехніки, змішувач іноді виходить з ладу під час експлуатації. Найчастіше це відбувається через зношування прокладки. До початку ремонту необхідно ретельно оглянути пристрій і з'ясувати причину поломки, а після відремонтувати кран, для чого найчастіше досить замінити прокладку. Якщо самостійно не вдається усунути поломку, то краще звернутися до майстра, який спеціалізується на ремонті сантехніки.

Новини, статті та огляди Всі новини