(098) 670 00 01 (044) 39 49 001
voltar skype accountvoltar.ua voltar viber account380986700001

Як правильно вибрати дренажний насос ?

Зараз якраз актуально обговорити тему правильного підбору та використання дренажних насосів, яких, в свою чергу є багато видів, шо призначені для різних цілей. А також на ринку присутньо багато виробників насосів - від найдешевших китайських до преміальних помп від європейських виробників.

Тож давайте розбиратись шо до чого з дренажними насосами, яких помилок варто уникати перед покупкою та який саме варіант вибрати щоб насос довго служив та справно виконував поставлені задачі.

Для початку давайте розберемось якому бренду віддати перевагу. Тут варто розуміти, що на ринку є лідери сегменту, новачки та ноунейм продукт - одноденка, на якому взагалі не варто зосереджуватись. Серед лідерів варто виділити такі бренди як Pedrollo, Grundfos, Sprut, Elpumps і зпосеред цих торгових марок, на мою скромну думку, і варто вибирати, далі опираючись вже на свій бюджет та потреби. Тут також варто зауважити, що лише у деяких брендів є насоси здатні вирішити саме вашу задачу, як приклад можна привести Pedrollo TOP 1-FLOOR - насос здатний осушити, наприклад, ваш підвал. Завдяки йому ви можете викачувати воду до двох міліметрів.

Отже - що таке дренажний насос та для чого він потрібен ? Це насос який призначений для перекачування рідини з різного роду резервуарів, приміщень, відкритих водойм та іношого… Діаметр твердих частині у рідині не повинен перевищувати 50мм але тут варто звернути увагу і на модель насоса - це значення може відрізнятись. Потрібно зазначити також, що глибина занурення дренажних насосів коливається від пяти до десяти метрів і цей параметр потрібно враховувати при розміщенні насоса. Насос можна занурити і глибше від зазначених параметрів але в такому разі ви втратите продуктивінсть. При виборі насоса обов’язково звертайте увагу на параметри напору та продуктивності, врахувуйте яку кількість води та на яку висоту і відстань її потрібно подати. Для захисту насоса від холостого ходу (роботи без перекачуваної рідини) більшість з них комплектується поплавковими вимикачами. Принцип дії такого вимикача дуже простий - поки насос занурений у рідину, поплавок заходиться в положені яке дозволяє двигуну працювати. Як тільки рівень перекачуваної рідини знизиться до критичного для насоса, тобто до можливого рівня забору, поплавок, відповідно опуститься вниз та відключить електродвигун. Для роботи в обмеженому просторі (візькі резервуари, тощо) дренажні насоси можуть комплектуватись магнітними поплавковими вимикачами, вони в свою чергу щільно прилягають до корпусу насосу і забезпечують туж саму захисну функцію, що і звичайний поплавковий вимикач. Як приклад насоса з магнітним поплавком можете розглянути Pedrollo TOP 3-GM

При використанні дренажного насоса у відкритій водоймі рекомендується встановлювати його на підставці для запобігання потрапляння намули чи водоростей. 

Насоси можуть виготовлятись в корпусі з пластику чи нержавійки для побутового використання а також є насоси в чавунних корпусах для побутового чи промислового використання. Для порівняльних характеристик рекомендуємо переглядати графіки потужності та продуктивності. Вони завжди розміщені на нашому сайті на сторінці товару.

 Отже, підбиваючи підсумки - на ринку ви знайдете насос на будь - який бюджет і з великим спектром параметрів. Вибирайте, виходячи з ваших потреб та фінансових можливостей але завжди звертайте увагу на гарантійні умови від виробника, наявність запчастин та сервісу, який може знадобитсь з часом.

Традиційна рекомендація від команди VOLTAR, опираючись на наш досвід, аналіз продажів та відгуки клієнтів - це насоси Pedrollo. Перевірений бренд з найширшим асортиментом насосів для найскладніших задач та на будь-який гаманець.

Новини, статті та огляди Всі новини
 • Не купуйте глибинний насос поки не прочитаєте це.
  Не купуйте глибинний насос поки не прочитаєте це.

   Не купуйте глибинний насос поки не прочитаєте це. Або як правильно підібрати насос для свердловини чи колодязя.  Сьогодні розкажемо вам як потрібно підбирати ідеальний насос для свердловини чи колодязя щоб забезпечити безперебійне постачання води у вашій оселі. Розповімо про всі нюанси по суті та без лишніх слів. Розглянемо основні принципи підбору про які часто не знають навіть бувалі монтажники. 

  05.05.20
 • Автоматичний полив газону це не дорого! Хто б міг подумати!
  Автоматичний полив газону це не дорого! Хто б міг подумати!

  Дуже часто ми чуємо від наших клієнтів чи просто знайомих та друзів, що автоматичний полив газону це дуже дорого, це взагалі розкіш для багатих і таке інше… Але ж якщо у вас вже є подвір’я, якщо ви вже живете в своєму будинку то ви точно б хотіли милувати око зеленим сочним газоном та здоровими квітучими рослинами.Т

  27.04.20
 • Графік роботи компанії VOLTAR на Великдень.
  Графік роботи компанії VOLTAR на Великдень.

  Графік роботи компанії VOLTAR на Великдень.

  17.04.20
 • Як правильно вибрати дренажний насос ?
  Як правильно вибрати дренажний насос ?

  Як правильно вибрати дренажний насос ? Зараз якраз актуально обговорити тему правильного підбору та використання дренажних насосів, яких, в свою чергу є багато видів, шо призначені для різних цілей. А також на ринку присутньо багато виробників насосів - від найдешевших китайських до преміальних помп від європейських виробників. Тож давайте розбиратись шо до чого з дренажними насосами, яких помилок варто уникати перед покупкою та який саме варіант вибрати щоб насос довго служив та справно виконував поставлені задачі.

  15.04.20
 • Договір публічної оферти
  Договір публічної оферти

  Договір публічної оферти

  07.04.20
 • Карантин продовжено!
  Карантин продовжено!

   Карантин в Україні продовжно до 24 квітня! Робота нашої компанії теж зазнала деяких змін але ми зробили все щоб наші клієнти не відчули незручностей, пов’язаних з ситуацією в країні. Форма онлайн замовлення працює для вас цілодобово. Кол-центр та онлайн помічник працюють за звичним графіком. Всі відправлення здійснюються в узгоджені з клієнтами терміни та відповідно до графіку роботи перевізників. Ми відповідально дотримуємось всіх умов карантину та перевели більшість працівників на віддалений режим роботи.  Бажаємо всім міцного здоров’я та якнайшвидшого повернення до нормального ритму життя!!! Бережіть себе! Замовляйте товари онлайн або за телефоном. Про все решта подбаємо ми.  Команда VOLTAR  

  01.04.20
 • Графік роботи компанії
  Графік роботи компанії "Voltar" на новорічні та різдвяні свята

  Графік роботи компанії "Voltar" на новорічні та різдвяні свята

  06.01.20
 • Графік роботи на День захисника України
  Графік роботи на День захисника України

  Графік роботи на День захисника України

  11.10.19